E pazakontë/ Gruaja rreh burrin në plazh (Video)

Në Marmaris, diskutimi me tone të larta mes një burri dhe gruaje të ulur në një plazh publik është shndërruar në një përleshje.

Në Plazhin Publik në Rrugën Ataturk, rreth orës 06:00, një grua me katër shoqe, të ulura së bashku i bërtitën burrit përballë saj. Mes çiftit ndodhi një grindje.

Gruaja që thirri “Dil jashtë” u përgjigj duke goditur me shuplaka, grushta dhe shqelma burrin që ecte drejt saj.

LEXO EDHE  Koronavirusi në Itali/ 24 v*ktima dhe 3725 raste të reja në 24 orët e fundit

I befasuar nga ajo që ndodhi, burri e nxori zemërimin duke e goditur dhe dëmtuar çadrat. Ekipet e policisë shkuan në vendin e ngjarjes pas raportimit të rastit. Burrit i është fryrë fytyra, për shkak të dëmtimeve që ka marrë.