Aksident në aksin Shëngjin-Lezhë, plagosen dy persona

Një aksident është regjistruar pak momente më parë në aksin rrugor Shëngjin-Lezhë. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në afërsi të një lokali.

Si pasojë janë kanë marrë lëndime të lehta 2 shtetase, që ndodheshin pasagjere në makinë. Ndërkohë, policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e nevojshme.

LEXO EDHE  Ndërprerje e energjisë elektrike nesër në Tiranë, zonat dhe oraret

Njoftimi i Policisë:

Lezhë

Në aksin rrugor Shengjin-Lezhë ,në afërsi të një lokali janë përfshirë në një aksident rrugor 2 mjete.

Kanë marrë dëmtime të lehta 2 shtetase ,të cilat ndodheshin pasagjere në këto mjete.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje , po kryhen veprimet.