Son nuk largohet nga Totenham, rinovon me londinezët për 4 vite

Totenham Hotspurs ka rinovuar me një prej lojtarëve më të rëndësishëm të saj, Heung Min-Son.

Koreano-jugori ka vendosur mos largohet nga londinezët dhe ka firmosur për 4 vite të tjera.

Totenham ndodhet në një pozitë të vështirë pasi Bale, Kane dhe Dele Alli janë thuajse të larguar teksa nuk po afrohen lojtarë cilësorë.

LEXO EDHE  FOTO/ Partizani rrëmben armët para derbit, ja si përgatiten “demat” për Tiranën