Lionel Messi me pushime në Miami me familjen, ja sa kushton qeraja e shtëpisë luksoze ku po qëndrojnë (Foto)

Ylli 34-vjeçar i Argjentinës ka shkuar në Florida për të shijuar pushimet me familjen e tij.

Messi, bashkëshortja e tij Antonella dhe fëmijët qëndruan në resortin Key Biscayne pranë Miami ku morën me qera një shtëpi luksi.

LEXO EDHE  Publikohen pamje nga shtëpia më e famshme në Shqipëri

Shtëpia e pushimit ishte me katër kate, pesë tualete dhe një pishinë gjigande, të cilat kushtojnë një totale prej $200,000 në muaj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leo Messi (@leomessi)