Tragjike! Po shijonte pushimet në Brazil me bashkëshortin, ndërron jetë në aksident blogerja 22-vjeçare (Foto)

Ylli i rrjeteve sociale, Julia Hennessy Cayuela, ka ndërruar jetë në moshën 22-vjeçare.

Blogerja e ndjerë ishte në një udhëtim me bashkëshortin e saj, Daniel Cayuela, kur u aksidentuan me motoçikletë në Brazil. Ajo u dërgua në spital në gjendje kritike, por vdiq menjëherë pas mbërritjes pas një arresti kardiak të papritur, sipas medias braziliane “O Tempo”.

Daniel, një sipërmarrës me më shumë se 110,000 ndjekës të tij në Instagram, gjithashtu u plagos rëndë, iu nënshtrua një operacioni në shpatull dhe mbetet në kujdesin intensiv.

LEXO EDHE  475 të ftuar në shtëpinë e pushimit në Martha’s Vineyard? Obama zvogëlon listën e të ftuarve për 60-vjetorin e lindjes

Postimi i funditi blogeres lexonte, “Jeta është e shkurtër, le të çmendemi – unë, ti dhe rruga. Ëndrrat e tua janë të miat”.