Polici përplas me makinë qytetarin në Tiranë

Një punonjës policie ka përplasur me makinë një qytetar në Tiranë pasditen e sotme, i cili ishte duke lëvizur me biçikletë.

Sipas njoftimit zyrtar polici P.N ka përplasur 55-vjeçarin A.G duke e plagosur. Qytetari ëhstë dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Tiranë/Informacion paraprak

Në rrugën “Myslym Keta” mjeti me drejtues shtetasin P. N. (punonjës policie) pjesë e grupit të kontrollit të territorit, është përplasur me një biçiklist me iniciale A. G., rreth 55 vjeç, i cili po dërgohet në spital, për të marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

LEXO EDHE  Rama shëtitje turistike me helikopter, Zaev shpall gjendjen e krizës nga zjarret