Modelja rrihet brutalisht nga ish-dashuri në një klub nate (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal natë në Besiktas, Turqi. Modelja turke Gizem Akbas është rrahur brutalisht nga ish i dashuri i saj teksa ndodhej në një lokal nate duke u argëtuar me miqtë e saj.

Sipas mediave turke ish i dashuri i saj Mücahit İsmail Ayta e pa modele që u ngrit nga tavolina për të shkuar në tualet, i doli para dhe e goditi me grushta në fytyrë shumë herë. Ai nuk ndaloi derisa Akbas u rrëzua në tokë dhe i dha fund dhunës me ardhjen e njerëzve që ishin aty pranë.

LEXO EDHE  FOTO/ Kush është shqiptari që shoqëron vajzën e Trump dhe Grenell në pushime

Pas incidentit modelja është shpehur: ”Rreth një vit më parë, vendosa të largohem nga ai sepse më tradhëtonte. Ai kurrë nuk e pranoi këtë. Unë dua që drejtësia të vendoset në mënyrën më të ashpër.”