Demi Rose shkakton ‘tërmet’ në rrjete sociale, zbërthen bikinit dhe ekspozon pjesët intime (Foto)

Modelja Demi Rose nuk e ka ndërmend të ndalet. Modelja, në çdo postim të saj në rrjetet sociale arrin që të shkaktojë “tërmet”.

Seksbomba britanike së fundmi ka provokuar me disa foto vërtet “të nxehta”. Ajo shfaqet me mbathjet e zbërthyera, teksa ekspozon të pasmet. Në vetëm pak minuta, bukuroshja mori qindra mijëra pëlqime si dhe një mori me komplimente nga fansat e shumtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

LEXO EDHE  Motra e Sindi Locit flet pas pjesëmarrjes tek "E Diela Shqiptare": Na quajtën familje psiqikësh