VIDEO/ Tornado ndërpret ndeshjen e futbollit, merr lojtarin dhe e fluturon në ajër

Një stuhi e papritur pluhuri ndërpreu për disa çaste një ndeshje lokale futbolli të zhvilluar të martën në Bolivi.

Kjo dukuri natyrore ndodhi ndërsa lojtarët ishin në mes të fushës për finalen e një gare në komunën Akokalla.

LEXO EDHE  Sfida e kthimit ndaj AEL në “Loro Boriçi”, Vllaznia informon tifozët për biletat