VIDEO/ Aksident si nëpër filma, momenti i frikshëm kur makina fluturon në autostradë

Skena e një aksidenti të frikshëm bëhet viruale në rrjet, ku pamjet tregojnë një makinë që fluturon në ajër pas aksidentit duke lënë tym kafe pas tij, dhe më pas përplaset në tokë.

Nga gjithë ky aksident i ndodhur në një autostradë në SHBA, shoferja shpëtoi për mrekulli. Të gjithë makinat që po kalonin ndalojnë për t’i ardhur në ndihmë drejtueses të mjetit e cila kishte marrë vetëm disa dëmtime të lehta.

LEXO EDHE  Koronavirusi/ CDC: Varianti Delta i COVID-19 ndër viruset më ngjitëse që njeh shkenca

Dëshmitarët e aksidentit e përshkruajnë skenën të ngjashme me atë të “Fast & Furios”.