Njihuni me influenceren më të vjetër në botë që fiton 8,000 € për një postim

Influencuesja më e vjetër në botë, Helen Ruth Elam, e njohur në Instagram si Bedi Winkle, pavarësisht nga mosha e saj, është shumë e njohur dhe është një konkurrencë serioze për kolegët e saj shumë më të rinj.  Ajo provoi se rinia nuk është thelbësore për sukses në internet, ku shumica e njerëzve janë “të rinj, të bukur dhe të suksesshëm”.

Sipas hulumtimit të një faqe, e cila merret me fitimet e influencuesve, Helen fiton shumë më tepër sesa kolegët e saj më të rinj dhe më të famshëm.

LEXO EDHE  Tragjike! Po xhironte video për YouTube, vloggeri i famshëm rrëzohet për vdekje në Alpet italiane

Profili i saj ndiqet nga 3.5 milion njerëz, dhe ajo fiton mesatarisht 8,000 euro për një postim në këtë rrjet.