Jasmina merr dhuratën romantike nga i dashuri i ri (FOTO)

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Jasmin Kadriu, ka nisur një lidhje të re. Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo para disa ditësh, gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale. Jasmina e ka lënë anonim identitetin e djalit që i ka vjedhur zemrën.

LEXO EDHE  Bill dhe Melinda Gates janë zyrtarisht të divorcuar

Së fundmi, ajo ka marrë një dhuratë romantike, pas së cilës me siguri fshihet i dashuri. Ish-konkurrentja ka publikuar në rrjete sociale një video ku shihet një arush i kuq me trëndafila. Jasmina e ka shoqëruar videon me një zemër të bardhë.