Burri gjendet i pajetë në rrugë. Dyshimet

Foto ilustruese

Një burrë është gjetur i pajetë në rrugë, në Fushë Gjormë të Kurbinit, mbrëmjen e djeshme.

Sipas policisë, dyshohet se ai ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

Viktima është P.Gj., 53 vjeç, banues në Adriatik, Kurbin,

LEXO EDHE  Policia konfirmon arrestimin e Edevaldo Haxhiut/ Akuzohet se fshehu bosin turk në kërkim ndërkombëtar

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit, njoftoi policia.