Antiterrori dhe antidroga aksion të gjerë në qarkun e Elbasanit

Policia ka ndërmarrë aksion me bazë të gjerë në të gjithë qarkun.

Pasditen e sotme, Policia e Shtetit ka nisur një operacion me bazë të gjerë, duke ngritur postoblloqe në të gjitha pikat kyçe, në çdo qytet të Qarkut Elbasan.

LEXO EDHE  Sa të mbrojtur jeni nga një dozë e vetme vaksine ndaj variantit Delta?

Burime bëjë me dije se në operacion marrin pjesë strukturat  antidrogë dhe ato antiterror.