Shoferi humb kontrollin e makinës dhe përfundon brenda një dyqani, plagosen 5 persona

Një aksident ka ndodhur një ditë më parë në Marvegia, Spanjë. Mësohet se një burrë ka humbur kontrollin e makinës dhe ka përfunduar në një dyqan. Për pasojë, shkruajnë mediat spanjolle, janë plagosur 5 persona.

LEXO EDHE  ‘Të hanë k*qen e m*tit ata ty moj ...’/ Skandal! Policët ngacmojnë seks*alisht gratë në Berat (Video)

Sipas policisë së qytetit, në makinë, ishte shoferi me prindërit e tij dhe nuk dihet shkaku i kësaj ngjarje. Por, nuk përjashtohet pista e terrorizmit.