Prindër për herë të parë, Dorian Ramaliu dhe partnerja e tij zbulojnë gjininë e bebit

Dorian Ramaliu, moderatori i “Fiks Fare” do të bëhet baba për herë të parë.

Së fundmi, Dori dhe Iva zbuluan dhe gjininë e bebit, gjatë programit “Pushime On Top”. Çifti i dashur për publikun do të bëhen me djalë dhe duket se Iva e kishte parandjerë këtë.

LEXO EDHE  Zbulohet shkaku i vdekjes së vajzës 4-vjeçare të reperit të famshëm

“Unë e ndjeja dhe i thashë Dorit, teksa po shihesha në pasqyrë te ashensori, po më duket vetja si mam çuni”, tha ajo.

Ndërkohë Dori shtoi: “Unë u ambientova me këtë idenë e çunit dhe u ambientova aq fort sa sinqerisht, tani mezi po pres që është çun”.