“Më ka dal nami”, Hygerta Sako: Nuk dua burrë, nuk dua… (FOTO)

Hygerta Sako, moderatorja e dashur e emisoneve sportive, ka zbuluar se nuk është e dashuruar.

Në një intervistë për “Ora Verore”, Sako ka deklaruar se po shijon pushimet me vajzën dhe nënë e saj, por nuk do burrë..

“Unë po i kaloj pushimet me vajzën dhe me nënë time. Nuk më rreh zemra për askënd në Vlorë. Më rreh zemra vetëm për Vlorën. E dua shumë Vlorën, rrënjët e mia janë në Vlorë. Nuk kam askënd që më rreh zemra. Se më ka dal nami që dua burrë. Nuk dua burrë, nuk dua askënd.”, ka deklaruar ajo, disi e revoltuar ndaj gazetarit.

LEXO EDHE  FOTO/ Kush është shqiptari që shoqëron vajzën e Trump dhe Grenell në pushime