Barcelona nis kontaktet me Man.United, synohet shkëmbimi i dështimeve

Manchester United dhe Barcelona po mendojnë për një shkëmbim mes mesfushorit Donny Van de Beek dhe mbrojtësit Samuel Umtiti.

Pasi është paraqitur mundësia për të marrë ish-lojtarin e Ajax-it, nga Katalonja janë përgjigjur duke ofruar mbrojtësin që nuk bën më pjesë në projektin teknik të Koeman.

LEXO EDHE  “Nuk heqim dorë nga Super League”, Gjykata e Madrid vendos pro klubeve “rebele”

Sipas Express, Manchester dhe Barcelona kanë nisur kontaktet.