Blero feston ditëlindjen e 43-të, Afrona Dika i bën urimin e veçantë (Foto)

Këngëtari i njohur Blero feston sot ditëlindjen. Ai mbush 43-vjeç dhe në ditën e tij të veçantë fjalët më të bukura ia ka dedikuar bashkëshortja, Afrona Dika. Ajo ka ndarë në rrjete sociale dy foto nga dasma e tyre në Shtator të vitit 2019, krahas së cilave i ka shprehur të gjithë dashurinë.

LEXO EDHE  George dhe Amal Clooney prindër për herë të dytë

“Gëzuar ditëlindjen burrit më të adhuruar, të kujdesshëm dhe zemërmirë në planet. Të dua shummm my partner, my hero, my everything. PS: Jam shumë krenare për ty”, ka shkruar Afrona.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Afrona Dika (@afronadika)