E rëndë! Gjendet i vdekur në banjot e shkollës një 13-vjeçar, dyshohet se është qëlluar me sëpatë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Singapor. Mediat ndëkombëtare shkruajnë se një 13-vjeçar është gjetur i vdekur në banjot e shkollës. Dyshohet se i mituri është vrarë me sëpatë, dhe për këtë krim akuzohet një 16-vjeçar.

Hetimet fillestare zbuluan se dy djemtë nuk e njihnin njëri-tjetrin. Studentët që mbaheshin në klasa dërguan mesazhe paniku për miqtë dhe prindërit e tyre, me disa që thanë se kishin parë një person që mbante sëpatë. Ende nuk dihet për shkakun e këtij krimi mizor.

LEXO EDHE  Mbyllen hetimet për uniformat e policisë, 9 zyrtarë merren të pandehur