Parkun Kombëtar Arkeologjik të Amantias e quajnë qytet grek, revoltohet Florjan Binaj: O Zgarbista të ndyrë, qeveria e ka mendjen te….

Aktori i njohur i humorit, Florjan Binaj ka reaguar ashpër në një postim në rrjetin e tij sovial, pasi Parkun Kombëtar Arkeologjik i Amantias në faqen zyrtare, e kanë quajtur qytet grek.

Binaj shprehet se tradhtarët që paguhen nga taksapaguesit shqiptarë vijojnë t’i bëjnë dëm vendit. Ai shkruan se tani duhet të ndërhyjnë hakerat për të ndryshuar këtë, sepse sipas tij qeveria është e zënë dhe do të mbaj klikimet që ka.

LEXO EDHE  Pas humbjes drastike në peshë, Tea Trifoni bën gjoksin operacion plastik (FOTO)

“SKANDAL!!!Vazhdojnë tradhtarët të paguhen nga taksapaguesit shqiptarë për t’i bërë dem Shqipërisë, shqiptarëve dhe trashgimisë tonë kulturore… Parkun kombëtar arkeologjik të Amantias në faqen zyrtare, e kanë quajtur qytet grek…O Zgarbista të ndyrë!!!!!! Taksirat i hackerave të ndërhyjë se qeveria e ka mëndjen te mbajë klikimet meqë s’ja del dot me premtimet!”, shkruan Binaj në postimin e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj)