Tea Trifoni në një lidhje të re pas ndarjes nga Bearti, flet për djalin që i ka fituar zemrën

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, e ftuar në rubrikën “N’Fermë” në “E diell”, ka folur për partnerin e saj të ri.

Ajo tregoi se të dashurin e ka njohur rastësisht me Fation Kuqarin dhe se ai është një djalë i thjeshtë i panjohur për publikun. Ajo shtoi se përshtypje i bën komplimentet që mori për karakterin dhe inteligjencën e jo nga ato të zakonshmet që merr për sytë.

LEXO EDHE  U infektua me Covid-19, njeriu i shtrenjtë i Ronaldo-s shtrohet me urgjencë në spital

Gjithashtu Tea tregoi se ata kanë shkëmbyer edhe puthjen e parë me njëri-tjetrin.