Era Istrefi nis historinë e dashurisë me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të komentuara në rrjet. Ajo tregohet shumë e rezervuar rreth jetës private, por mesa duket së fundmi ka të reja.

“Tirana Post” ka bërë të ditur se Era është në një lidhje. Identiteti i partnerit nuk dihet, por thuhet se është djali i një prej biznesmenëve më të njohur në Shqipëri. Sipas medias në fjalë, kjo lidhje nuk ka shumë që ka nisur.

LEXO EDHE  Shesin video seksi në internet për të paguar qiranë, çifti: Fëmijët e zbuluan sekretin dhe u treguan gjyshërve

Mësohet gjithashtu se Era po e kalon kohën në resortin ku jeton i dashuri i saj.