Eni Koçi flet për raportin që ka me djalin 16-vjeçar të Genc Prelvukajt

Këngëtari Genc Prelvukaj dhe këngëtarja Eni Koçi janë një ndër çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar, kjo dhe për shkak të diferencës së madhe në moshë. Genci, 15 vite më i madh se Eni, ka qenë i martuar më parë, martesë nga e cila ka edhe një djalë adoleshent, Gjinin.

Së fundmi, në një mini-intervistë me ndjekësit në Instagram, këngëtarja foli edhe për raportin që ka me djalin e këngëtarit, sot 16 vjeç.

LEXO EDHE  Dua Lipa dhe i dashuri i saj po i shijojnë në maksimum pushimet në Shqipëri: Nuk dua të largohem kurrë

“Kam raporte fantastike. Pavarësisht të kaluarës, fëmija është bekim. Jeta është shumë e shkurtër, dhuroni vetëm dashuri. Nëse e doni partnerin tuaj, do e pranoni dhe do e doni gjithë familjen e tij pa përjashtim.”- tha Eni.