Elbasan/ Shpërthen bombola e gazit në një byrektore

Një bombol gazi ka shpërthyer paraditen e sotme në një byrektore në Elbasan.

Mësohet se fatmirëssht nga shpërthimi nuk ka të lënduar në njerëz.

Ngjarja ka ndodhur pranë poliklinikës së specialiteteve dhe Drejtorisë së Policisë Elbasan.

LEXO EDHE  Raporti final i OSBE/ODHIR, Basha publikon video: Të ndëshkohen autorët e masakrës zgjedhore

Vijon…