Dalin pamjet brenda festës së ditëlindjes së Arilena Ara

Këngëtarja e njohur shqiptare Arilena Ara ka festuar ditëlindjen. Këngëtarja shumë e dashur për publikun mbushi 23 vjeç e në këtë ditë të shënuar organizoi një festë të çmendur.

Arilena ka publikuar disa pamje nga festa të cilën e shijoi në maksimum me miqtë e saj dhe njerëzit më të afërt.

LEXO EDHE  Arrestimi i Fjolla Morinës, pse po qëndron i heshtur bashkëshorti i këngëtares

Festa u organizua pranë pishinës dhe dekori ishte me kopertinën e albumit të saj “POP ART” që do të publikohet së shpejti!