Grabitet një furrë buke në Lezhë

Është grabitur një furrë buke në Lezhë. Burime bëjnë me dije, se një person është paraqitur si klient në ambientet e furrës së bukës.

Më pas, ai i ka marrë shitësit xhiron ditore dhe është larguar. Ende nuk dihet shuma e parave të grabitura, ndërsa policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

LEXO EDHE  Vrau kushëririn për pronën, vetëdorëzohet në polici Kastriot Hasalla