Aksident në Rinas, Fouristrada përplaset me Benzin, plagoset 1 person

Një aksident ka ndodhur këtë mesditë në Rinas.

Mësohet se një fouristradë është përplasur me një automjet tip Benz.

Si pasojë, ka mbetur e plagosur një vajzë, e cila dergjet në tokë, në pritje të ambulancës.

LEXO EDHE  Tetë vjet me sytë nga Al Hol, 5 fëmijë të familjes Shuli nga Pogradeci ende në kamp

Pritet që policia dhe grupi hetimor të mbërrijnë në vendngjarje, për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

Vijon…