Fation Kuqari tregon vajzën e preferuar në “Për’puthen”: E kam veçuar gjithmonë

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari, ishte i ftuar së fundmi në një intervistë për “Natë Vere”. Fationi veçoi ish-konkurrenten, Ana Kaurin si të ‘preferuarën’ e tij.

“Prej cilës gocë kishe marr diçka që ty të ishte përshtatur?”, e pyeti moderatorja, Ajda Shukriu.

“Unë do veçoj një që e kam veçuar gjithmonë. Ka qenë Ana 2. Unë e kam njohur dhe jashtë. Ana kishte diçka, ishte dhe lozonjare dhe të gjitha. Zgjidhte siç duhej, që është pika ime e fortë se jam selektiv, dua që dhe femra ime të jetë selektive. Kjo më pëlqeu dhe realisht me atë mund të dilja i “Përputhur”. Tani e kam thjesht një mikeshë të mirë, betohem për këtë”, u shpreh Fationi.

LEXO EDHE  Ledjana reagon e revoltuar ndaj fansave të saj dhe Mevlanit: Më lini të qetë njerëz