Dikur donte ta pështynte në fytyrë, Fationi befason me deklaratën e fundit për Melisën

Fation Kuqari, para se të largohej përfundimisht nga “Për’puthen”, hodhi akuza të forta për Melisa Lleshin. Ai u shpreh se ajo kishte krijuar lidhje të fshehtë me një nga djemtë e emisionit dhe shkoi aq larg sa e akuzoi se ajo kishte kryer edhe marrëdhënie. Melisa dhe Andi e konfirmuan vetë më vonë lidhjen e tyre të fshehtë, duke konfirmuar kështu fjalët e Fationit.

Fationi është shprehur më herët gjatë një interviste se do t’i pështynte në fytyrë, por duket se pas përfundimit të emisionit, ujërat janë qetësuar.

LEXO EDHE  Me gotën në kokë e këngë popullore në sfond, Dua Lipa ia merr valles në jug të Shqipërisë (Video)

Në një intervistë për “Natë Vere”, Fationi u pyet për Melisën dhe habiti me komentin që dha për të.

“I uroj suksese. Tani të themi të drejtën nga të gjithë këngëtarët që kanë dalë aty Melisa është më e hajrit. Më pëlqen si këngëtare”- tha Fationi.