Martohet këngëtarja e njohur shqiptare, publikohen pamjet e para

Këngëtarja Edita Sopjani po i jep fund beqarisë. Ditën e djeshme, Sopjani ka mbajtur kanagjegjin, duke pasur rreth vetes njerëzit e saj më të afërt.

Ka qenë vetë Edita ajo e cila ka publikuar disa pamje nga festa e saj, ndërsa po duket e mrekullueshme teksa është kuruar deri në detaj.

LEXO EDHE  Këngëtarja duhet t’i paguajë ish-bashkëshortit 200.000 dollarë në muaj pas divorcit

Ajo gjithashtu ka bërë të ditur se dasma e saj do ketë pak të ftuar, përfshirë vetëm rrethin e ngushtë familjarë dhe shoqërorë, ndërsa të ftuarit do t’i argëtojë këngëtari Afrim Muçiqi.

Image