Aksident në Lezhë- Shkodër, 3 të plagosur

Një aksident ka ndodhur në superstradën Lezhë- Shkodër, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

Raportohet se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur lagjia e “Ish-Frutores”, ku janë përfshirë 3 automjete.

LEXO EDHE  "Peshku qelbet nga koka", Berisha publikon videon e Ramës dhe bashkëpunëtorëve të tij

Të plagosurit janë nisur drejt spitalit, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.