Ledjana dhe Mevlani rikthehen në krahët e njëri-tjetrit? (FOTO)

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga dolën çift nga “Për’puthen”, mirëpo më vonë marrëdhënia e tyre u kris dhe ata i dhanë fund lidhjes duke “thumbuar” njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Së fundmi në rrjet po përflitet për një ribashkim të çiftit. Një faqe fansash në Instagram ka publikuar një foto ku ata shihen në të njëjtin vend dhe me të njëjtit njerëz.

LEXO EDHE  Adrola Dushi bën rrëfimin e rrallë për jetën e saj në Rrëshen: Nuk kishim lodra, por kishim shumë dashuri

Kaq ka mjaftuar që të aludohet se Mevlani dhe Ledjana janë sërish bashkë. Megjithatë, asnjëri prej tyre nuk ka reaguar ende.