Gruaja e zhveshur ngec mes dy ndërtesave, ekipet e urgjencës mundohen ta nxjerrin (VIDEO)

Një grua e zhveshur që kishte ngecur mes dy ndërtesave në Kaliforni ka shkaktuar një shpëtim të çuditshëm dy-orësh nga ekipet e urgjencës.

Gruaja e paidentifikuar shihet në pamjet e mëposhtme e shtrirë në tokë mes dy ndërtesave me një largësi prej 20 centimetrash,ndërsa nga lart mund t’i duken tatuazhet dhe këpucët e saj.

LEXO EDHE  U denoncua i rrëmbyer, policia gjen ‘mbretin’ e Instagramit në Tiranë! Identifikohen autorët

Nuk është e qartë se sa kohë ishte bllokuar apo si përfundoi në vendin e ngushtë.