Eni Vasili publikon foton e rrallë nga salla e lindjes

Eni Vasili u bë pak ditë më parë nënë e dy vajzave binjake, që i pagëzoi me emrat, Nikol dhe Sofi. Pas lindjes, gazetarja ndau në rrjete sociale një foto me vogëlushet e saj, ndërsa e përshkroi si magjik takimin e parë mes tyre.

Ndërkohë, ditën e sotme ajo ka publikuar një tjetër foto nga salla e lindjes. “Pak ditë kalojnë dhe fotot në sallën e lindjes të duken gjithmonë e më shumë një pasuri pa çmim.”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENI VASILI (@enivasili)

LEXO EDHE  Çfarë po ndodh mes dyshes? Mevlani dhe Aristela fotografohen bashkë në shtrat