Përfshihet nga flakët magazina në Sarandë (FOTO)

Një zjarr ka shpërthyer papritur në ambjentet e jashtme të një magazine në fshatin Gjashtë, bashkia Sarandë.

Ndërhyrja në kohë e sherbimit zjarrfikës të Sarandës bëri të mundur shuarjen e zjarrit, duke ndërprerë kështu përparimin e tij dhe shpëtuar pa dëme magazinën në pronësi të Kasëm Balit.

LEXO EDHE  “Error”/ Bllokohet sistemi i Bankës Kombëtare Tregtare. Qytetarët nuk kryejnë veprimet bankare

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkakun e zjarrit.