Shkurte Gashi bën daljen e parë publike me bashkëshortin dhe djalin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Gashi u bë nënë për herë të parë pak kohë më parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin e veçantë Mal.

Shkurtja është shumë e rezervuar rreth jetës private, por për herë të parë për emisionin NIN, Shkurtja shfaqet për herë të parë me bashkëshortin, Albert Limani dhe djalin e tyre.

Këngëtarja ka rrëfyer në emision detaje dhe histori të pathëna nga jeta e saj duke treguar sesi i ndryshoi jeta pas lindjes së vogëlushit.

LEXO EDHE  Mediat e huaja shkruajnë për pushimet e Dua Lipës në Shqipëri: Vend piktoresk

Këtë të diel transmetohet episodi i fundit i emisionit NIN, në të cilin Shkurtja shfaqet për herë të parë me bashkëshortin, Albert Limani, dhe djalin e tyre, që është rritur shumë. Këngëtarja rrëfen në emision detaje dhe histori të pathëna nga jeta e saj. Ajo tregon se si i ndryshoi jeta pas lindjes së djalit dhe kush janë personat që i mungojnë më shumë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alaudin Hamiti (@alaudinhamiti)