“Po na vendosin çipin”, Elita dhe Gjiko marrin vaksinën anti-COVID (VIDEO)

Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një prej çifteve më cool të Instagram-it, që s’ngurrojnë t’i ndajnë me ndjekësit momentet nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi, ata kanë zbuluar se kanë marrë vaksinën anti-Covid përmes disa imazheve të publikuara në rrjetet sociale gjatë procesit të vaksinimit.

LEXO EDHE  Mevlani dhe Aristela u fotografuan së bashku në shtrat, reagon Ledjana

Në videot e publikuara, Gjiko përdor shpesh termin “çip”, duke treguar me shaka se dyshes tashmë u janë vendosur çipat në trupat e tyre.