Partia Demokratike prezanton kandidatët për anëtarë të Këshillit Kombëtar, ja lista me emrat

Partia Demokratike ka publikuar listën me emrat e kandidatëve për 300 anëtarët e Këshillit Kombëtar.

Ibsen Elezi, një nga kritikët e Bashës mungon në listë, ndërsa Edith Harxhi dhe Arben Ristani janë pjesë e listës. Edhe Bujar Nishani është pjesë e listës prej 600 emrash.

LEXO EDHE  FOTO/ Rikthehet i nxehti afrikan, sa pritet të shkojnë temperaturat

Linku me emrat:

file:///C:/Users/User/Downloads/Lista_per_Keshillin_Kombetar.pdf