“Më vjen të shkul nga flokët”, Rudina Dembacaj i kthehet keq ndjekëses (Foto)

Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj është “kapur” me një ndjekëse në rrjete sociale që e ofendoi për zërin e saj.

Ndjekësja i bëri një koment aspak të zakontë gjatë një bashkëbisedimi virtual që Dembacaj po zhvillonte me fansat e saj në Instagram.

LEXO EDHE  Modelja e famshme e tmerruar: Kërcënohem me vdekje çdo ditë nga të njëjtit njerëz

 “Ke një zë acarues, më vjen të të shkul nga flokët”,– shkruant ndjekësja.

Rudina nuk ia ka lënë “mangët” dhe i është përgjigjur: “Pa afrohu njëherë!”.

ina