Laçi-Podgorica/ Kurbinasit synojnë përmbysjen, ndiqni sfidën LIVE

Ka startuar në orën Laçi 20:00 në “Elbasan Arena”, takimi i kthimit i turit të parë të Ligës së Konferencës mes Laçit dhe Podgoricës.

Në ndeshjen e parë malazezët kanë fituar 1-0 në shtëpi dhe kurbinasit do të kërkojnë sot përmbysjen. Drejtësinë në këtë takim do ta vendosë një treshe nga Ukraina.

LEXO EDHE  VIDEO/ Dikur pjesë e Shpresave, mesfushori shqiptar realizon golin e vitit në Gjermani

NDIQNI NDESHJEN LIVE