Hilary Duff ndan fotot e rralla gjatë procesit të lindjes së vajzës

Aktorja amerikane Hilary Duff ka ndarë me ndjekësit e saj një koleksion shumë personal të fotografive, të bëra gjatë procesit të lindjes në shtëpi të vajzës së saj në ujë.

Ish-ylli i Disney tha se ajo ishte përfundimisht e gatshme, për të treguar imazhet private gati katër muaj pasi mirëpriti fëmijën e saj të tretë, Mae James.

LEXO EDHE  Drogë në dasma/ Këngëtarja shqiptare habit me deklaratën: I dalloj nga sjelljet

“Një aventurë e lodhshme, magjike, e mrekullueshme,” përshkroi ajo përvojën e të pasurit, dhe të rriturit të një fëmije.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff)