Gruaja me tatuazh me fytyrën e Hitlerit tremb pushuesit në plazh

Një grua me tatuazh simbolin e svastikës (nazizmit) dhe fytyrën e Hitlerit ka tmerruar pushuesit në një plazh në Ukrainë.

Të gjithë mbetën të shokuar kur gruaja u zhvesh dhe zbuloi tatuazhin e nazizmit në një plazh të Detit të Zi, para dy ditësh.

LEXO EDHE  Këto 5 gjëra duhet të bëni çdo fillim jave

Fotot e gruas së re, e paidentifikuar, janë shpërndarë në mënyrë anonime online dhe kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale në mbarë botën.

Portreti Adolf Hitlerit është parë në dorën e djathtë, ndërsa svastika në anën e majtë të vitheve të saj.