E rëndë/ Mbytet një person në lumë në Berat

Policia e Beratit bën me dije se një person është mbytur në një lumë.

Sipas policisë, në fshatin Fermë Partizani, në lumin Devoll, një grup femijesh të moshës 14-15 vjeç kanë shkuar për t’u larë në lumë, shtetasja G.K është futur për t’u larë dhe për pasojë është mbytur.

Njoftimi i policisë:

Berat/Informacion paraprak

Në fshatin Fermë Partizani, në lumin Devoll, një grup femijesh të moshës 14-15 vjeç kanë shkuar për t’u larë në lumë, shtetasja G.K është futur për t’u larë dhe për pasojë është mbytur.

Punonjesit e policisë pasi kontrolluan në lumë, gjetën dhe nxorrën trupin e pajetë.

LEXO EDHE  Kërkesa e çuditshme/ “E dashura më la me telefon”, i riu nga Tirana i kërkon ndihmë policisë

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.