Video që bëri xhiron e rrjetit/ Zbulohet pse u arrestua Atdhe Xharavina

Mbrëmjen e djeshme një video e Atdhe Xharavinës bëri xhiron e rrjetit. Ish-konkurrenti i “Për’puthen” shfaqej i mbështetur pas një makine teksa dy persona i vinin prangat.

Burime pranë Atdheut kanë treguar për “Kryefjala.com” se ai nuk është arrestuar nga policia. Atdheu ka qenë në xhirimet e një emisioni në Youtube, të titulluar “Në pranga”. Pra, e gjitha ka qenë një skenë xhirimi dhe asgjë më tepër.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @toa.al

LEXO EDHE  Këngëtari i njohur bie nga helikopteri pas koncertit në ishull, ja si është gjendja e tij shëndetësore