I dhuroi vajzës varësen me vlerë marramendëse, ndjekësit kritikojnë ashpër Cardi B (Video)

Reperja e famshme Cardi B organizoi një festë për ditëlindjen e vajzës së saj, Kulture, me një dekor madhështor. Por ajo që na la më shumë pa fjalë ishte dhurata për vogëlushen. Një varëse Chanel e gjitha me diamante, e cila sipas mediave, mban vlerën 150 mijë $.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cardi B (@iamcardib)

Shumë ndjekës kanë reaguar ashpër ndaj dhuratës së reperes për vajzën.

“Kulture e mori gjithë shkollimin tim rreth qafës së saj”; “Unë vetëm shpresoj që ata të investojnë të njëjtën shumë në arsimin e saj”; “Unë ende nuk kam parë një lodër për atë foshnjë”; “I Love it. Por ruaj disa gjëra për kur të rritet”– ishin disa nga komentet.

LEXO EDHE  Ish-konkurrenti i “Për’puthen” bëhet baba për herë të parë (Foto)

Sidoqoftë Cardi B, nuk u shqetësua nga reagime të tilla, por nëpërmjet një postimi ajo theksoi se vogëlushja e saj ka nevojë të përkëdhelet.

“Kur fëmija juaj dëshiron akullore për darkë, a u jepni atyre akullore për darkë? Vajza ime është tepër e kënaqur me lodra dhe shumë e edukuar,” shpjegoi ajo. “Nëse mamaja dhe babi ‘fluturojnë’, atëherë pse mos ta bëjnë edhe fëmijët e mi.”

Kulture së shpejti do të jetë një motër e madhe, pasi së fundmi Cardi B ndau dhe lajmin e shtatzënisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cardi B (@iamcardib)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cardi B (@iamcardib)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cardi B (@iamcardib)