Arrestohet Atdhe Xharavina? (VIDEO)

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, është në qendër të vëmendjes edhe pas përfundimit të programit.

Së fundmi, në disa faqe të ndryshme në rrjete sociale po qarkullon një video ku duken disa persona që arrestojnë Atdheun. Sidoqoftë, në videon pak sekondëshe, personat që e kanë mbështetur në makinë duke i vënë prangat nuk vërehen mirë dhe iu mungon shenja identifikuese e policisë.

LEXO EDHE  Dua Lipës nuk po i iket më nga Shqipëria, publikon video me të dashurin në Dhërmi

Mesa duket, nuk bëhet fjalë për arrestim të vërtetë, por për një inskenim në kuadër të xhirimeve të ndtryshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @toa.al