Zef Bega tregon si e ngacmojnë nëpër dasma: Ruaj karakter të veçantë, kam 35 vjet që…

Këngëtari i njohur shqiptar, Zef Bega, në një intervistë për “Ora Verore” ka zbuluar se e kanë ngacmuar në dasma. Megjithatë ai ka ruajtur një reputacion dhe status serioz.

Ronaldo Sharka: A të ngacmojnë shumë nëpër dasma?

Zef Bega: Nuk është se nuk më ngacmojnë, por unë kam ruajtur një raport shumë të mirë. Kam 35 vite që merrem me këtë punë. Dhe kur kam filluar si këngëtar i kam dal për zot shumë gjërave. Dasma është gjë e shenjtë. Unë ruaj karakter të veçantë në një dasmë.

LEXO EDHE  Pas humbjes drastike në peshë, Tea Trifoni bën gjoksin operacion plastik (FOTO)