Wanda Nara nis pushimet në Itali, “tërbon” pushuesit me pozat sensuale (Foto)

Wanda Nara është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo shpeshherë merr gjithë vëmendjen e ndjekësve, jo vetëm për rolin e saj që ka si agjente e partnerit Mauro Icardi, por dhe për postimet tejet provokuese që bën në rrjete sociale.

LEXO EDHE  “Kur e ke humbur virgjërinë?”/ Lei Kraja zbulon nëse do të martohej me një djalë që “s’ka pasuri”

Wanda po shijon së fundmi plazhet e Italisë dhe sigurisht që nuk ka ngurruar të ndajë me ndjekësit disa foto ku shfaqet tejet sensuale e joshëse.