E bëjnë meme në rrjet, flet për herë të parë Zef Bega: Janë fansat e mi, i adhuroj

Këngëtari i muzikës popullore Zef Bega, ka folur i ftuar në “Ora Verore” për meme-t që qarkullojnë në rrjetet sociale në lidhje me këngët e tij. Bega thotë se meme-t nuk janë problem për të, duke theksuar mirënjohjen që ka për fansat e tij.

Ronaldo Sharka: E ke parë trendin e ri të meme-ve në rrjetet sociale? E ke parë ku marrin këngët e tua e i miksojnë me Despacito (këngë e huaj)?

LEXO EDHE  Ish-konkurrentja e "Për'puthen": Kam 6 biznese, do hap dhe 2 të tjerë, SPAK...

Zef Bega: Nuk është se ndihem keq, të gjithë bëjnë punën e vete. Unë ndihem krenar, pse jo. Ata janë fansta e mi, luajnë, qeshin, japin, marrin. Është kënaqësi, nuk është ofendim. Unë i adhuroj shumë.